Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada – kartu su pasaulio čempione

Planetos ir valstybės gerovė, jos sėkmė neįmanoma be supratingo požiūrio į aplinką, žinių – lygiai kaip ir penkiakovei reikalingas tiek mąstymas, tiek fizinis ir psichologinis pasirengimas. Neatsitiktinai šių metų Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) rengiamos Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados 7 ir 8 klasių mokiniams ambasadore tapo Lietuvos penkiakovininkė, daugkartinė olimpinė, Europos ir pasaulio čempionė ir vicečempionė, triskart Lietuvos metų sportininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. 

2021 m. lapkričio 18 d. įvyksianti Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada – jau aštuntoji EPA inicijuota olimpiada, jos partneriai – Kauno technologijos universitetas (KTU), Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA). Geografai į savo parengtus klausimus įtraukė ir olimpietės L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės įžvalgas apie aplinkosaugą, tvarią gyvenseną bei mintis apie šiemet Tokijo olimpiadoje iškovotą medalį, pagamintą iš sidabro, išgauto iš elektronikos atliekų.

Svarbu žinoti:

  • Nuotoliniu būdu rengiama olimpiada vyks 2021 lapkričio 18 d. 8.00–15.00 val.
  • Mokyklos, kurių mokiniai dalyvaus olimpiadoje, bus registruojamos nuo spalio 25 d. iki lapkričio 9 d. 17 val.
  • Mokyklos deleguoti asmenys turi pasirūpinti mokinių duomenų apsauga.
  • Olimpiados dalyvių skaičius ribotas – gali dalyvauti ne daugiau kaip 4 tūkst. mokinių.
  • Vieną mokyklą gali atstovauti ne daugiau nei 30 mokinių iš 7 ir 8 klasių.
  • Visų olimpiadoje dalyvavusių mokyklų rezultatai bus skelbiami 2021 m. gruodžio 16 d.

Kviečiame mokyklas ir moksleivius tapti šiuo metu ypač prasmingos olimpiados dalyviais!

Išskirtinė Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados ambasadorės penkiakovininkės L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės dovana tiksliausiai ir greičiausiai į olimpiados klausimus atsakiusiam dalyviui – nuotolinis susitikimas su olimpiados laimėtoju ir jo klase, galimybė tiesiogiai išgirsti įspūdžius iš didžiausių pasaulio sporto renginių bei sužinoti, kas yra raktas į sėkmę čempionei, atminimo dovana geriausiai apie aplinkosaugą išmanančiam mokiniui!

Olimpiados nuostatus galite parsisiųsti ČIA – NUORODA

Olimpiados plakatą, skirtą spaudai, galite parsisiųsti ČIA – NUORODA

Sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo galite parsisiųsti ČIA – NUORODA