Už surinktas lemputes – susitikimas su krepšininkais

Daugiau nei 600 aplinkosaugos projekte dalyvaujančių moksleivių sekmadienio popietę stebėjo Kauno „Žalgirio” ir Kėdainių „Nevėžio” rungtynes. Nemokamą varžybų stebėjimą vyresniųjų klasių moksleiviai užsidirbo savo aktyvumu renkant perdegusias dujošvytes lemputes. Antrojo projekto „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!” etapo metu buvo surinkta daugiau nei 300 kg perdegusių taupiųjų lempučių. Dar beveik 300 moksleivių laimėjo galimybę stebėti „Lietuvos ryto” rungtynes kovo 16 d. Vilniuje.

Įvairiose ekologinėse programose dalyvaujančios Kauno Tado Ivanausko progimnazijos mokytojas Paulius Bugenis džiaugiasi, jog šis projektas stiprino mokyklos bendruomenę, kadangi į jį aktyviai įsitraukė ne tik moksleiviai, bet ir jų tėveliai bei mokytojai. „Pamokų metu daug aiškiname apie ekologijos svarbą, su ja susijusias problemas, tad ši akcija buvo puiki proga vaikams susidurti su atliekų rūšiavimu praktikoje ir patiems pamatyti, jog rūšiavimas yra būtinas norint gyventi sveikoje ir švarioje aplinkoje,” – sakė EPA iniciatyvai pritariantis mokytojas P.Bugenis.

Kovo mėnesį mokyklų laukia ir trečiasis socialinės akcijos „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!” etapas, kurio metu vėl bus renkamos baterijų atliekos. Gegužės mėnesį visos akcijos metu aktyviausiai pasirodžiusi mokykla bus apdovanota ypatingu prizu – pasirinktos krepšinio komandos narių apsilankymu nugalėtojų mokykloje.