Paskirtas naujas Elektronikos platintojų asociacijos vadovas

Linas IvanauskasElektronikos platintojų asociacija (EPA) nuo gruodžio 29 d. turi naują vadovą. Juo paskirtas Linas Ivanauskas, pakeitęs asociacijai nuo 2013 m. gegužės vadovavusį Mantą Varašką.

„Asociacijoje man kaip naujam vadovui keliami uždaviniai ir toliau užtikrinti jos veiklos tęstinumą bei tinkamai vykdyti teisės aktuose numatytas EPA narių atliekų tvarkymo prievoles. Tikiu, kad efektyvus šio sektoriaus dalyvių ir institucijų bendradrabiavimas yra kertinis kriterijus, lemiantis tinkamą ir, svarbiausia, efektyvų atliekų tvarkymo procesą. Todėl ir savo veiklą asociacijoje grįsiu bendradarbiavimo ir sinergijos principu“, – sako  EPA vadovas Linas Ivanauskas.

Teisininko išsilavinimą turintis L. Ivanauskas 2013-2015 m. užėmė vadovaujamas pareigas bendrovėse „UCS Baltic” ir „Re Factor”, 2007-2013 m. dirbo teisininku AB „Lietuvos geležinkeliai” ir „Lietuvos energija” įmonių grupėje.

Elektronikos platintojų asociacija – elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių gamintojų ir importuotojų įsteigta organizacija. Nuo 2006 m. asociacija organizuoja elektros ir elektronikos įrangos atliekų tvarkymą, o nuo 2009 metų pabaigos – baterijų ir akumuliatorių atliekų tvarkymą. Asociacija turi išvystytą atliekų surinkimo sistemą visoje Lietuvoje: daugiau nei 6000 vietų rinkti seniems galvaniniams elementams ir daugiau nei 100 vietų elektronikos atliekoms rinkti.