Jurgis Brūzga atliko savo elektroninių įrenginių inventorizaciją: penktadalio net nenaudoja

Ką žinomiems Lietuvos žmonėms reiškia elektronika? Koks šios įrangos vaidmuo jų gyvenime? Elektronikos platintojų asociacija (EPA) inicijavo projektą, kuriame pakvietė žinomus šalies žmones pasidalinti patirtimi apie savo vartojimo ir elektronikos atliekų tvarkymo įpročius.

Kaip rašoma pranešime spaudai, vienas iš projekto dalyvių atlikėjas Jurgis Brūzga suskaičiavo, kiek ir kokių prietaisų yra jo namuose, kiek jų naudoja, o taip pat papasakojo, kaip elektronikos ir elektros įrangos nesklandumai koncertą pavertė neplanuotu ugnies šou, kai prireikė net ugniagesių pagalbos.
Penktadalis įrangos – nenaudojama
Šiemet 34 metų gimtadienį atšventęs atlikėjas Jurgis Brūzga priskiriamas Y kartai – interneto, socialinių tinklų vaikams, gimusiems pačiame kompiuterizacijos įkarštyje.
„Y Karta – tai veiklūs, visada idėjų turintys žmonės, kuriems patinka įvairios technologinės naujovės, įskaitant ir elektronikos naujienas. Nenuostabu, kad dainininkas J. Brūzga savo namų ūkyje suskaičiavo 23 pagrindinius elektronikos prietaisus.
Kompiuterių, maisto gamybos, skalbimo, šaldymo ir kitos kasdienės įrangos žymią dalį užima ausinės – jų dainininkas turi net šešias. Akivaizdu, kad šios šeimos elektronikos ūkyje atsispindi ir gyvenančių žmonių kūrybiniai bei profesiniai polinkiai“, – aiškina EPA projektų vadovė Imanta Baltrūnaitė.
Taip pat paaiškėjo, kad J. Brūzgos namuose net 5 prietaisai nėra naudojami, nors ir užima vietą: nešiojamasis kompiuteris, 2 ausinės, 1 arbatinukas, 1 skalbimo mašina. Nenaudojami prietaisai sudaro maždaug penktadalį visos J. Brūzgos keturių asmenų šeimoje turimos kasdienės elektronikos įrangos.

Daugiau skaitykite straipsnyje:
https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/1078598/jurgis-bruzga-atliko-savo-elektroniniu-irenginiu-inventorizacija-penktadalio-net-nenaudoja