Baterijų surinkimo akcija: SAUGOKIME GAMTĄ KARTU!

Nuo liepos 8 d. iki rugsėjo 22 d. visose parduotuvėse MAXIMA vyks iki šiol didžiausia senų baterijų surinkimo akcija, kurios metu klientai bus kviečiami atnešti senas, nebenaudojamas baterijas, o norintys įsigyti naujų – gaus 30 proc. nuolaidų kuponą baterijoms „MAXIMA Favorit” įsigyti.

Šia akcija siekiame paskatinti Lietuvos žmones atsakingai elgtis su panaudotomis baterijomis ir taip tausoti aplinką bei sparčiai senkančius gamtinius resursus, saugoti savo pačių bei artimųjų sveikatą. Baterijos priskiriamos pavojingų atliekų grupei, jos turi būti tvarkomos tinkamai ir atsakingai. Kviečiame atnešti senas baterijas į mūsų parduotuvėse pastatytas medžio formos plastikines dėžes (talpyklas), kurias bus galima rasti prie įėjimo į prekybos salę.

Atnešti į parduotuves MAXIMA galima ir elektronines atliekas – elektroninę įrangą, nešiojamas baterijas, smulkius ir stambesnius buitinius prietaisus, akumuliatorius ir pan. Dėl klientų patogumo, atnešus juos į bet kurią parduotuvę, galima kreiptis į Informacijos skyrių ar parduotuvės darbuotoją ir prietaisą parduotuvėje palikti arba paskambinti atliekas tvarkančiai elektronikos platintojų asociacijai EPA. Asociacijos atstovai atvyks nurodytu adresu ir pasiims nebenaudojamą įrangą. Ši paslauga MAXIMOS klientams nieko nekainuoja.
Į parduotuves MAXIMA atneštos panaudotos baterijos ir elektroninės atliekos bus reguliariai surenkamos ir atiduodamos perdirbti. Tuo rūpinsis asociacija EPA. Atliekų surinkimą ir perdirbimą vykdo viena didžiausių atliekų surinkimo ir tvarkymo bendrovių Lietuvoje – UAB „Žalvaris”.
Saugokime gamtą kartu!
Baterijų surinkimo akcijos „Saugokime gamtą kartu” taisyklės:
• Norėdami gauti nuolaidą, senas baterijas atneškite į MAXIMA XX XXX Informacijos skyrius ar MAXIMA X kasas, superkančias tarą, ir gausite nuolaidos kuponą.
• Nuolaidos kuponas duodamas atnešus AAAA, AAA, AA, C, D, kronos bei kitokio tipo baterijas.
• Atnešus bet kokį skaičių baterijų, išduodamas vienas kuponas.
• Norėdami gauti 30% nuolaidą baterijoms „MAXIMA Favorit” įsigyti, pateikite kuponą kasos darbuotojui prieš skenuojant prekes.
• Nuolaida suteikiama visoms baterijoms „MAXIMA Favorit”.
• Kuponą galite panaudoti vieną kartą. Panaudotas kuponas pirkėjui negrąžinamas.
• Kuponas galioja liepos 8 d.- rugsėjo 22 d.