Gamintojams ir importuotojams

Jei Jūs importuojate elektros ir elektroninę įrangą ar baterijas ir akumuliatorius, kviečiame Jūsų įmonę prisijungti prie didžiausios Lietuvoje elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių gamintojų ir importuotojų organizacijos.

Dalyvavimas licencijuotoje organizacijoje yra viena iš teisės aktuose numatytų galimybių tinkamai tvarkyti atliekas. Kolektyvinis atsakomybės tipas leidžia efektyviai panaudoti turimus resursus vystant vieningą atliekų tvarkymo sistemą. Asociacija, turėdama didžiausią Lietuvoje elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių surinkimo tinklą, užtikrina, kad jos narių atliekų tvarkymo prievolės bus vykdomos skaidriai ir optimaliai.

Visais klausimais dėl narystės prašome kreiptis telefonu +370 695 55 111 arba elektroniniu paštu [email protected]

Visiems importuotojams, platinantiems elektros ir elektroninę įrangą ar baterijas ir akumuliatorius pateikiame rekomenduojamą privalomo gyventojų informavimo medžiagą. Informacinį plakatą pakabinkite matomoje vietoje.

Platintojams

Jei Jūs platinate elektros ir elektroninę įrangą ar baterijas ir akumuliatorius, norite skatinti kolegų ekologišką mąstymą, pas Jus dažnai lankosi gyventojai, kviečiame Jūsų įmonę prisijungti prie didžiausio Lietuvoje panaudotos elektroninės įrangos ir baterijų surinkimo tinklo.

Asociacija pirmoji Lietuvoje sukūrė ir toliau plėtoja teisės aktų reikalavimus atitinkantį nešiojamų baterijų surinkimo tinklą. Nemokamai suteiksime Jums surinkimo talpas tiek baterijoms, tiek elektronikai. Siekiame, kad privalomas elektronikos prietaisų ir baterijų atliekų surinkimas platintojams taptų natūraliu ir nekeliančiu rūpesčių įpročiu.

Visoms platinimo vietoms, priimančioms baterijų ir elektronikos atliekas pateikiame rekomenduojamą privalomo gyventojų informavimo medžiagą. Informacinį plakatą pakabinkite matomoje vietoje.

Visais klausimais dėl atliekų surinkimo prašome kreiptis telefonu +370 695 55 111 arba elektroniniu paštu [email protected].