Kur priduoti seną mikrobangę?

Ginčai, kuo naudinga ir pavojinga mikrobangų krosnelė, nerimsta ne pirmas dešimtmetis. Nors specialistai ir šių prietaisų fanai yra pasikaustę svariais argumentais mikrobangių naudai, daugelis ne tik nebesidairo įsigyti šios paskirties daikto, bet ir skuba atsisakyti senojo. Kartais atsižadėti mikrobangų krosnelės skatina abejonės dėl tokio daikto saugumo – ypač tada, kai daiktui daugiau nei 10 metų arba jis genda. Ką daryti? Kur dėti seną mikrobangę?

 

  1. Pasikonsultuokite su šios srities specialistu arba meistru. Galbūt suprasite, kad dar norite naudoti šį seną prietaisą – ypač tuo atveju, jei naudojote itin retai ir jis beveik kaip naujas.
  2. Jei veikia, pabandykite parduoti arba padovanoti.
  3. Jei mikrobangų krosnelė sugedusi, svarstykite galimybę taisyti: apsimoka jei remontas neviršija 50 proc. naujo daikto kainos.
  4. Išmesti seną mikrobangę – paskutinis žingsnis. Atsakingai pasielgsite, jei šį daiktą šalinsite elektronikos atliekoms skirtame surinkimo tinkle. Stambagabaritės elektronikos atliekoms skirtų konteinerių vietų galite ieškoti www.epa.lt svetainėje esančiame sąraše arba pasinaudoti nemokamo išvežimo iš namų paslauga. Skambinkite telefonu +370 695 55111 arba registruokite išvežimą epa.lt svetainėje.