Trečiasis „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!” sezonas

EPA Asociacija – aktyvi socialinio gyvenimo dalis. Šviečiame jaunimą ir stengiamės ugdyti sąmoningą bei atsakingą Lietuvos Respublikos pilietį. Tam tiklsui pasiekti, jau trečius metus sėkmingai vykdome projektą „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!”.

Džiaugiamės nuoširdžiu abipusiu bendradarbiavimu, vaikų bei jaunimo susidomėjimu ir užsidegimu. Darželiuose bei paraleliai mokyklose vykdomas socialinis projektas įtraukia vaikus į elektronikos surinkimo akciją. Rungtyniškumo principu paremtas projektas skatina vaikų aktyvumą įtraukdamas net tėvelius. Tokiu būdu mūsų žinia pasiekia vis daugiau atsakingų vartotojų. Vadovaujamės atgalinio ryšio svarba, dėl to vaikų ir jaunimo pastangas visada įvertiname. Mūsų socialiniai partneriai palaiko ir labai aktyviai remia EPA asociacijos socialinius projektus. 

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, projektas vyksta trimis etapais: I etape renkamos baterijos, II etape – baterijos bei mobilieji telefonai, III etape – baterijos. 

Projekto apimtis: 100 regioninių vidurinių mokyklų bei 100 regioninių darželių/pradinių mokyklų.

Projekto trukmė: 2015 m. lapkričio mėn. – 2016 m. gegužės mėn. 

 

Projekto metu bus vykdomi tarpiniai etapų apdovanojimai, o absoliutūs laimėtojai bus skelbiami 2016 m. gegužės mėnesį. Laukia įvairūs prizai ir džiugios emocijos! 

Sveikiname visus su nauja pradžia ir linkime sėkmės!